Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodą spółką na rynku, ale nie brak nam doświadczenia.

Znamy się na nieruchomościach!


Połączyliśmy siły i stworzyliśmy zespół, który będzie Cię wspierał, abyś zarabiał więcej na swoim mieszkaniu lub lokalu. Jak możemy Ci pomóc? Kupujemy mieszkania do remontu, sprzedajemy mieszkania, które zarabiają od razu, dostosowujemy mieszkania pod wynajem i zarządzamy najmem.

Mamy specjalistyczną wiedzę na temat lokalnego rynku nieruchomości w Olsztynie i regionie Warmińsko-Mazurskim. Doskonale rozumiemy wszystkie siły i trendy w świecie mieszkań, kamienic, domów i lokali. Wiemy jakie elementy decydują o tym, czy nieruchomość jest atrakcyjna, czy nie. Znamy niuanse, które wpływają na wartość nieruchomości. Wiele lat badaliśmy i obserwowaliśmy rynek mieszkaniowy w Olsztynie i potrafimy ocenić potrzeby kupujących, sprzedających i najemców.

Współpracujemy z ekspertami z branży finansowej, z architektami, projektantami oraz dekoratorami wnętrz. Mamy własną i sprawdzoną ekipę remontową, która nigdy nas nie zawiodła.

Spektakularnie zmieniamy mieszkania, aby zarabiały dla Ciebie znacznie więcej. Wyręczamy Cię we wszystkich formalnościach, abyś Ty spał spokojnie, a Twoi lokatorzy byli zadowoleni.