Inwestor zastępczy

Jak to działa?

Jesteś właścicielem mieszkania i chcesz zwiększyć jego wartość rynkową, aby je sprzedać lub wynająć za znacznie wyższą stawkę. A może wynajmujesz już mieszkanie, ale słyszałeś, że można zarobić na wynajmie więcej? Mamy rozwiązanie dla Ciebie!
Wyremontujemy Twoje mieszkanie, aby było bardziej atrakcyjne dla najemców. Jeśli pozwolą na to warunki techniczne, zaaranżujemy Twoje mieszkanie tak, abyś zarabiał więcej z wynajmu! Wykonamy całą inwestycję w Twoim imieniu. Ty pokrywasz koszty remontu, a my zajmujemy się resztą.

Co możemy zrobić żebyś zarabiał więcej?

Załóżmy, że jesteś właścicielem 2-3 – pokojowego mieszkania w bloku lub kamienicy. Wyślemy do Ciebie architekta i naszą ekipę techniczną, obejrzymy Twoje mieszkanie i układ jego pomieszczeń.
Przeanalizujemy projekt i położenie infrastruktury technicznej. Po analizie zaproponujemy Ci taką aranżację przestrzeni, abyś mógł czerpać większy zysk z wynajmu swojego mieszkania.

Czy wiesz, że z jednego mieszkania można zrobić np. 2 lub 3 mikrokawalerki? Dysponując tą samą przestrzenią możesz znacznie zwiększyć swój zysk. Twoja inwestycja zwróci się szybciej niż myślisz. Skontaktuj się z nami i sprawdź czy Twoje mieszkanie pozwali byś zarobił więcej z najmu.

Czy mogę zyskać coś więcej?

Oczywiście!

  • możemy zarządzać najmem Twojego mieszkania.
  • przejmiemy od Ciebie wszelkie formalności oraz sprawy związane z utrzymaniem mieszkania w dobrym stanie.
  • zadbamy o to, aby Twoje mieszkanie było wynajęte i zarabiało.
  • możemy również zaoferować Ci gwarantowany czynsz z najmu, nawet jeśli mieszkanie nie będzie przez jakiś czas wynajęte Ty będziesz otrzymywać określoną kwotę za najem. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ